Våre ansatte

Kjersti Solvoll Jølberg
Daglig leder

kjersti@helsevekst.no

Sissel Amundsen
Produktspesialist

sissel@helsevekst.no

Linda Helgerud
Produktspesialist

linda@helsevekst.no

Siv Sande Myhr
Sykepleier/Produktspesialist

siv@helsevekst.no

Randi Reinertsen
Butikkansvarlig/logistikk

randi@helsevekst.no

Yvonne Gulvang-Hansen
Ernæringsfysiolog

yvonne@helsevekst.no

Arild Simonsen
Konsulent/sjåfør

post@helsevekst.no

Topp
h
h

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptat accusantium doloremque laudantium. Sed ut

Follow Us Now